Home RegioBank Contact
U bevindt zich op Home - Wij zijn u van dienst

Wij zijn u van dienst

Vakkundige medewerkers

Met dertien medewerkers behoort Verzekerings Collectief tot een van de grootste financieel dienstverleners van de regio. Die positie is vooral te danken aan de kwaliteit van onze dienstverlening. Onze kennis van financiële zaken én de service worden door onze klanten zeer gewaardeerd.

 

Gerrit Smit

Directielid, Adviseur Zakelijk, Registered Life Planner RLP® 

Gecertificeerd Risk Management Consultant GRMC®

Telefoon: 0591-658888

e-mail: g.smit@vcemmen.nl 

Natasja Oldenburger

Relatiebeheerder Zakelijk 

Gecertificeerd Risk Management Consultant GRMC®

Telefoon: 0591-519153

e-mail: n.oldenburger@vcemmen.nl

Lijanne ten Velde

Relatiebeheerder Zakelijk

 

Telefoon: 0591-519155

e-mail: l.tenvelde@vcemmen.nl

Ruben Lingenaar

Relatiebeheerder Zakelijk

 

Telefoon: 0591-519204

e-mail: r.lingenaar@vcemmen.nl 

Harriet Jonker

Relatiebeheerder Particulier

Adviseur RegioBank

Telefoon: 0591-519154

e-mail: h.jonker@vcemmen.nl

Niels Griemink
Niels Griemink

Medewerker Binnendienst

 

Telefoon: 0591-519201

e-mail: n.griemink@vcemmen.nl

Anissa Kolker
Niels Griemink

Relatiebeheerder Particulier

Adviseur RegioBank

Telefoon: 0591-519209

e-mail: a.kolker@vcemmen.nl

 

 

 

Harrie Kroeze

Directielid, Erkend Hypotheekadviseur

Registered Life Planner RLP®

Telefoon: 0591-658888

e-mail: h.kroeze@vcemmen.nl

Ellen Heidotting

Relatiebeheerder Particulieren / Hypotheken

Adviseur RegioBank

Telefoon: 0591-519200

e-mail: e.heidotting@vcemmen.nl

Oriëta de Groote

Pensioenspecialist

 

Telefoon: 0591-519205

e-mail: o.degroote@vcemmen.nl

Anita Groen

Schadebehandelaar

 

Telefoon: 0591-519156

e-mail: a.groen@vcemmen.nl 

Lenie Meijer

Hoofd (financiële) Administratie

 

Telefoon: 0591-519151

e-mail: l.meijer@vcemmen.nl 

Gitte Feringa

Financiële Administratie / Debiteurenbeheer

Adviseur RegioBank 

Telefoon: 0591-519152

e-mail: g.feringa@vcemmen.nl 

Gitte Feringa

Financiële Administratie / Debiteurenbeheer

 

Telefoon: 0591-519152

e-mail: 

 

Erkend Hypotheek Adviseur
VLPN
RLP
Adfiz
KiFiD