Home RegioBank Maatschappelijk Betrokken
Contact
U bevindt zich op Home - VC-Pas informatie pagina

VC-Pas informatie pagina

Geregistreerde Partners

Op vertoon van uw VC-Pas, ontvangt u bij onderstaande bedrijven interessante aanbiedingen of korting op uw aankopen. Let op: laat vooraf, bij binnenkomst, of in ieder geval zo snel mogelijk, weten dat u in het bezit bent van de VC-Pas en vraag naar uw voordelen.


Emmen:

Ambachtelijke Slager Roelof Vos   -   www.slagerijroelofvos.nl

Bosma Bedden Emmen   -   www.bosmabedden.nl/emmen

Telecom 2 Business   -   www.telecom2business.nl

Mulder Schilders   -   www.mulderschilders.com

Jamin Emmen   -   www.jamin.nl

RV bouw   -   www.rvbouw.nl

Eilering Installatietechniek   -   www.eileringinstallatietechniek.nl

Linolux Emmen   -   www.linolux.nl

Zwiers Wielersport Emmen   -   Link naar_Zwiers Wielersport

Foto Pottjewijd   -   www.fotopottjewijd.com

La Colino   -   lacolino.nl

Opleidingscentrum Dibo   -  www.dibo-emmen.nl

PLEIN Grand Cafe   -   Link naar PLEIN Grand Cafe

Grieks specialiteiten restaurant Delphi   -   www.delphi-emmen.nl

Happy Sports   -   www.happysports.nl

Autoschade de Poel   -   www.autoschadedepoel.nl

Markthandel Harrie Kok   -   Link naar Harrie Kok

Paas Totaal Afbouw B.V.   -   www.paastotaalafbouw.nl

Diando Decoratie & Cadeauwinkel   -   www.diando.nl

 

Coevorden:

Bakker Recycling Coevorden   -   www.brcafval.nl

Tankstation/Schaats/Skeelershop De Veste   -   schaatsenskeelershop.nl

 

Barger Compascuum:

CarXpert ABS   -   www.carxpert-abs.nl

 

Klazienaveen:

Schildersbedrijf Lambers   -   www.schildersbedrijflambers.nl

WTI Installatietechniek BV   -   www.wtiinstallatietechniek.nl

 

Nieuw-Amsterdam/Veenoord:

2Wielers Martin Jeuring   -   www.martinjeuring.com

Germers Installatietechniek   -   www.germers-installatie.nl

Broodhuus   -   Link_naar_het_Broodhuus

Bosman Installatietechniek   -   www.bosmaninstallatietechniek.nl

J&G Doldersum   -   10% korting (m.u.v. originele cartridges, rookwaren, postzegels en kansspelen)   -   Link naar J&G Doldersum

MediaSign   -   www.mediasign.nl

Vishandel Nijland   -   Link naar Vishandel Nijland

 

Dalen:

Twins Beautycare Liane   -   Link naar Twins Beautycare Liane

 

Stadskanaal:

Looden Sterenborg BV   -   www.loodensterenborg.nl

Uitleg

De VC-Pas is exclusief beschikbaar voor klanten van Verzekerings Collectief die in het bezit zijn van het Hondsrug Voordeelpakket. Wilt u ook profiteren van directe korting bij onze relaties, neem dan contact met ons op. Ook leggen we u graag uit wat voor u de voordelen zijn van het Hondsrug Voordeelpakket.

 


 

Zakelijk deelnemen?

Heeft u een bedrijf en wilt u meedoen met het unieke concept van de VC-Pas, mail dan naar info@vcemmen.nl o.v.v. VC-Pas en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.  

 

Disclaimer

De deelnemende bedrijven bepalen zelf de hoogte van de korting en op welke artikelen dit van toepassing is. Verzekerings Collectief is op geen enkele wijze aansprakelijk voor eventuele conflicten.

 

Erkend Hypotheek Adviseur
VLPN
RLP
Adfiz
KiFiD