Home RegioBank
Maatschappelijk Betrokken Contact
U bevindt zich op Home - Wij zijn u van dienst

Wij zijn u van dienst

Vakkundige medewerkers

Met 11 medewerkers behoort Verzekerings Collectief tot een van de grootste financieel dienstverleners van de regio. Die positie is vooral te danken aan de kwaliteit van onze dienstverlening. Onze kennis van financiële zaken én de service worden door onze klanten zeer gewaardeerd.

 

Gerrit Smit

Directielid, Adviseur Zakelijk, Registered Life Planner RLP® 

Gecertificeerd Risk Management Consultant GRMC®

e-mail: g.smit@vcemmen.nl 

Natasja Oldenburger

Relatiebeheerder Zakelijk 

Gecertificeerd Risk Management Consultant GRMC®

e-mail: n.oldenburger@vcemmen.nl

Lijanne ten Velde

Relatiebeheerder Zakelijk

e-mail: l.tenvelde@vcemmen.nl

Ruben Lingenaar

Relatiebeheerder Zakelijk

Gecertificeerd Risk Management Consultant GRMC®

Registeradviseur verzuim en inkomensmanagement RVI®

e-mail: r.lingenaar@vcemmen.nl 

Harriet Jonker

Relatiebeheerder Particulier

Adviseur RegioBank

e-mail: h.jonker@vcemmen.nl

 

Yonina Hendriks

 

 

 

 

 

Relatiebeheerder Particulier

Adviseur RegioBank

e-mail: y.hendriks@vcemmen.nl

 

 

 

 

Harrie Kroeze

Directielid, Erkend Hypotheekadviseur

Registered Life Planner RLP®

e-mail: h.kroeze@vcemmen.nl

Ellen Kaiser

Relatiebeheerder Particulieren / Hypotheken

Adviseur RegioBank

e-mail: e.kaiser@vcemmen.nl

Oriëta de Groote

Pensioenspecialist / Hypotheekadviseur

e-mail: o.degroote@vcemmen.nl

 

 

 

 

 

Anissa Kolker

Relatiebeheerder Particulier / Hypotheken

Adviseur RegioBank

e-mail: a.kolker@vcemmen.nl

Janet Elzen

Schadebehandelaar

e-mail: j.elzen@vcemmen.nl

 

Erkend Hypotheek Adviseur
VLPN
RLP
Adfiz
KiFiD